Back to Top

معرفی Cisco IOS IPS و مزایای آن

در این مقاله به معرفی Cisco IOS IPS و مزایای آن می پردازیم. سیستم Cisco IOS IPS یک راهکار مبتنی بر بررسی دقیق Packetها به صورت Inline و درون‌برنامه‌ای است که در کاهش طیف وسیعی از حملات شبکه به Cisco IOS Software کمک می‌نماید.

ادامه مطلب...

آموزش شیرپوینت راه اندازی قسمت 3 (انواع داده در یک ستون در لیست)

کار با لیست ها در شیرپوینت

هنگام ساخت یک ستون جدید در لیست باید بدانیم که چه داده ای قرار است در آن قرار گیرد و چه استفاده ای قرار است ازین داده بشود . پس مانند همه ی پایگاه های داده نوع آن را باید مشخص نمود.

ادامه مطلب...

دستورهای ضروری جهت بالابردن امنیت تجهیزات سیسکو

در این مقاله به دستورهای ضروری جهت بالابردن امنیت تجهیزات سیسکو (Cisco) می پردازیم. امنیت تجهیزات شبکه اهمیت بسیار بالایی دارد و باعث می شود که شبکه پایدارتری داشته باشید. ما 10 دستور ضروری برای بالابردن امنیت تجهیزات شرکت سیسکو (Cisco) را آماده کردیم که به وسیله آن ها بتوانید امنیت شبکه خود را تامین کنید.  این نکته را فراموش نکنید این دستورات درعین سادگی خیلی مهم هستند و عدم رعایت این موارد ممکن است باعث صدمات بسیار جدی به شبکه شما شود.

ادامه مطلب...

انواع Area ها در OSPF

Area به معنی محیط هایی که برای ایجاد یک شبکه سلسله مراتبی است استفاده می شود و در این مقاله درباره انواع Area در پروتکل مسیر یابی OSPf صحبت خواهیم کرد.

ادامه مطلب...

فعال کردن امکان روتینگ توسط سوئیچ لایه سه سیسکو

روتینگ امکان جالب و هیجان انگیزی برای یک سوئیج است به تعبیری روتینگ حدفاصل بین سوئیچ و روتر را کمتر میکند در واقع محصولات جدید سیسکو را نه میتوان روتر نامید نه سوئیچ چون مثلا سری 6500 امکانات لایه یک تا هفت را در حد عالی به شما ارائه میکند که این باعث میشود تصویر ذهنی کاربران نسبت به این محصولات عوض شود.

ادامه مطلب...

صفحه1 از18